Dokument bez tytułu
 
   

Akcja zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektrycznego

Już 2 marca odbędzie się kolejna Akcja bezpłatnej zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, którą organizujemy dla mieszkańców Rzeszowa, wspólnie z Urzędem Miasta Rzeszów i
Organizacją Odzysku ELEKTROEKO S.A., w trzech punktach Rzeszowa:

  • hipermarket bi1, Al. Wincentego Witosa 21 (parking sklepu, od strony ul. Wiktora)

  • E.Leclerc, Al. Tadeusza Rejtana 69 (parking sklepu)

  • Galeria Nowy Świat, ul. Krakowska 20
    (parking przed sklepem Stokrotka, od strony ul. Ofiar Katynia)

Punkty zbiórki (w postaci kontenerów lub samochodów ciężarowych ustawionych na parkingach wyżej wymienionych centrów handlowych) będą czynne w godzinach: 9.00-14.00.

Nasi pracownicy przyjmą od Państwa bezpłatnie każdy rodzaj zużytego sprzętu (np. pralka, telewizor, lodówka, komputer, żelazko, suszarka itp.)

Pamiętajmy, że w każdym zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, znajdują się odpady niebezpieczne, więc nie pozwólmy, żeby zanieczyszczały nasze środowisko!!!

Uwaga: akcja jest systematyczna i w pierwszą sobotę każdego miesiąca nasze punkty będą usytuowane w tych samych miejscach. Jednocześnie przypominamy, iż codziennie odbieramy sprzęt wielkogabarytowy (lodówka, telewizor - powyżej 24 cali, pralka, itp.) bezpośrednio z mieszkań Zgłoszenia przyjmujemy pod numerami telefonów :
22 22 333 00;

Mamy nadzieję, że wykorzystacie Państwo okazję do pozbycia się w bezpieczny dla środowiska sposób, niepotrzebnych już Wam urządzeń.

Zarząd
Polskiej Korporacji Recyklingu
Sp. z o.o.

 Polska Korporacja Recyklingu - newsy

Następna akcja zbierania:


w Lublinie 23 lutego
w Rzeszowie 2 marca
w Świdniku 23 lutego

Zapraszamy serdecznie!

 Polska Korporacja Recyklingu - Stopka
Polityka Środowiskowa


PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION


www.programszwajcarski.gov.pl, www.swiss-contribution.admin.ch/poland

Logo EMAS potwierdza, że Polska Korporacja Recyklingu ma wdrożony i certyfikowany Europejski System Zarządzania Środowiskowego EMAS (nr certyfikatu PL 2.06-004-82)

* - Polska Korporacja Recyklingu jest członkiem Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu - Krajowego Klastra Kluczowego.
** - Logo United Registrar of Systems Limited oraz UKAS Tick & Crown potwierdza, że organizacja posiada wdrożone i certyfikowane: System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 , System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 : 2015  i System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001 : 2013.