Dokument bez tytułu
 
   

Akcja zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektrycznego

Już w Styczniu punkt zbierania nieczynny odbędzie się kolejna Akcja bezpłatnej zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, którą organizujemy dla mieszkańców Rzeszowa, wspólnie z Urzędem Miasta Rzeszów i
Organizacją Odzysku ELEKTROEKO S.A., w dwóch punktach Rzeszowa:

  • hipermarket bi1, Al. Wincentego Witosa 21 (parking sklepu, od strony ul. Wiktora)

  • E.Leclerc, Al. Tadeusza Rejtana 69 (parking sklepu)

Punkty zbiórki (w postaci kontenerów lub samochodów ciężarowych ustawionych na parkingach wyżej wymienionych centrów handlowych) będą czynne w godzinach: 9.00-14.00.

Nasi pracownicy przyjmą od Państwa bezpłatnie każdy rodzaj zużytego sprzętu (np. pralka, telewizor, lodówka, komputer, żelazko, suszarka itp.)

Pamiętajmy, że w każdym zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, znajdują się odpady niebezpieczne, więc nie pozwólmy, żeby zanieczyszczały nasze środowisko!!!

Uwaga: akcja jest systematyczna i w pierwszą sobotę każdego miesiąca nasze punkty będą usytuowane w tych samych miejscach. Jednocześnie przypominamy, iż codziennie odbieramy sprzęt wielkogabarytowy (lodówka, telewizor - powyżej 24 cali, pralka, itp.) bezpośrednio z mieszkań Zgłoszenia przyjmujemy pod numerami telefonów :
22 22 333 00;

Mamy nadzieję, że wykorzystacie Państwo okazję do pozbycia się w bezpieczny dla środowiska sposób, niepotrzebnych już Wam urządzeń.

Zarząd
Polskiej Korporacji Recyklingu
Sp. z o.o.

 Polska Korporacja Recyklingu - newsy

Następna akcja zbierania:


w Lublinie 28 grudnia

w Rzeszowie w Styczniu punkt zbierania nieczynny
w Świdniku 28 grudnia


Zapraszamy serdecznie!

Pomagamy Fundacji Wstań

 Polska Korporacja Recyklingu - Stopka
Polityka Środowiskowa


PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION


www.programszwajcarski.gov.pl, www.swiss-contribution.admin.ch/poland

Logo TUV NORD Polska Sp. z o.o. potwierdza, że organizacja posiada wdrożone i certyfikowane: System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 , System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015.
Logo United Registrar of Systems Limited oraz UKAS Tick & Crown potwierdza, że organizacja posiada wdrożone i certyfikowane: System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2013.
Logo EMAS potwierdza, że Polska Korporacja Recyklingu ma wdrożony i certyfikowany Europejski System Zarządzania Środowiskowego EMAS (nr certyfikatu PL 2.06-004-82)

* - Polska Korporacja Recyklingu jest członkiem Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu - Krajowego Klastra Kluczowego.