Dokument bez tytułu
 
   

Akcja zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektrycznego

Już 12 stycznia odbędzie się kolejna Akcja bezpłatnej zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, którą organizujemy dla mieszkańców Siedlec, wspólnie z Urzędem Miasta Siedlce i Organizacją Odzysku ELEKTROEKO S.A.:

  • na parkingu przy Kauflandzie, ul.Sokołowska 113.

Punkt zbiórki (w postaci kontenerów lub samochodów ciężarowych ustawionych na parkingu) będzie czynny w godzinach: 9.00-14.00.
Nasi pracownicy przyjmą od Państwa bezpłatnie każdy rodzaj zużytego sprzętu (np. pralka, telewizor, lodówka, komputer, żelazko, suszarka lub inny sprzęt działający kiedyś na prąd lub na baterie).

Pamiętajmy, że w każdym zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym, znajdują się odpady niebezpieczne, więc nie pozwólmy, żeby zanieczyszczały nasze środowisko!!!

Uwaga: Nasze Punkty Zbierania będą usytuowane zawsze w tym samym miejscu.

Przypominamy, że raz w tygodniu odbieramy sprzęt wielkogabarytowy (lodówka, telewizor - powyżej 24 cali, pralka, itp.) bezpośrednio z mieszkań Zgłoszenia przyjmujemy pod numerami telefonów :
22 22 333 00

Mamy nadzieję, że wykorzystacie Państwo tę okazję do pozbycia się
w bezpieczny dla środowiska sposób, niepotrzebnych już Wam urządzeń.

Zarząd
Polskiej Korporacji Recyklingu
Sp. z o.o.

 Polska Korporacja Recyklingu - newsy

Następna akcja zbierania:


w Lublinie w Grudniu akcja odwołana
w Rzeszowie w Styczniu punkt zbierania nieczynny
w Świdniku w Grudniu akcja odwołana

Zapraszamy serdecznie!

 Polska Korporacja Recyklingu - Stopka
Polityka Środowiskowa


PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ SZWAJCARIĘ W RAMACH SZWAJCARSKIEGO PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z NOWYMI KRAJAMI CZŁONKOWSKIMI UNII EUROPEJSKIEJ

PROJECT SUPPORTED BY A GRANT FROM SWITZERLAND THROUGH THE SWISS CONTRIBUTION TO THE ENLARGED EUROPEAN UNION


www.programszwajcarski.gov.pl, www.swiss-contribution.admin.ch/poland

Logo EMAS potwierdza, że Polska Korporacja Recyklingu ma wdrożony i certyfikowany Europejski System Zarządzania Środowiskowego EMAS (nr certyfikatu PL 2.06-004-82)

* - Polska Korporacja Recyklingu jest członkiem Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu - Krajowego Klastra Kluczowego.
** - Logo United Registrar of Systems Limited oraz UKAS Tick & Crown potwierdza, że organizacja posiada wdrożone i certyfikowane: System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 , System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 : 2015  i System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001 : 2013.