Polska Korporacja Recyklingu

Oferty Pracy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

INŻYNIER PROCESU/ GŁÓWNY ANALITYK PROCESOWY
Lokalizacja: Lublin

Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. do Centrum Badawczo-Rozwojowego poszukuje pracowników na stanowiska:
1. Inżynier procesu
2. Główny analityk procesowy

Zadania na poszczególnych stanowiskach:
• Inżynier procesu – projektowanie i wdrażanie nowych technologii procesu produkcyjnego; kierowanie pracą zespołów badawczych w poszczególnych obszarach
• Główny Analityk Procesowy – zapewnienie wsparcia analitycznego w procesie projektowania nowych technologii; nadzór nad pracami analitycznymi

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunek: chemia (bądź kierunki pokrewne, takie jak: inżynieria chemiczna, Inżynieria materiałowa, technologia i przetwórstwo tworzyw polimerowych, inżynieria środowiska, biotechnologia)
- wiedza z zakresu analizy chemicznej

Oferujemy:
- umowę o pracę
- warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
- interesującą pracę pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
- przyjazną atmosferę w pracy

W tytule zgłoszenia proszę wpisywać nazwę stanowiska na które składana jest aplikacja.
Dokumenty aplikacyjne CV należy przesłać na adres:info@pkrecykling.pl

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w dokumentach rekrutacyjnych:
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Logo TUV NORD Polska Sp. z o.o. potwierdza, że organizacja posiada wdrożone i certyfikowane: System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015.
Logo United Registrar of Systems Limited oraz UKAS Tick & Crown potwierdza, że organizacja posiada wdrożone i certyfikowane:System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2013.
Logo EMAS potwierdza, że Polska Korporacja Recyklingu ma wdrożony i certyfikowany Europejski System Zarządzania Środowiskowego EMAS (nr certyfikatu PL 2.06-004-82)

* - Polska Korporacja Recyklingu jest członkiem Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu - Krajowego Klastra Kluczowego.