Zakup usług doradczych celem opracowania modelu biznesowego GOZ-transformacji dla "Polska Korporacja Recyklingu" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Zakup usług doradczych celem opracowania modelu biznesowego GOZ-transformacji dla "Polska Korporacja Recyklingu" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Informujemy, że realizujemy projekt pt. Zakup usług doradczych celem opracowania modelu biznesowego GOZ-transformacji dla "Polska Korporacja Recyklingu" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, który uzyskał dofinansowanie ze środków w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021 – 2027. Celem projektu jest zakup usług doradczych, które prowadzić będą do przygotowania modelu biznesowego GOZ-transformacji dla Polskiej Korporacji Recyklingu Sp. z o.o. (PKR).

W ramach usług zaplanowano:
  • przeprowadzenie audytu działalności PKR w kontekście idei nurtu GOZ w aspekcie m.in. technologicznym i produkcyjnym, organizacyjnym, logistycznym
  • opracowanie założeń dla zidentyfikowanych obszarów GOZ-transformacji oraz doradztwo wdrożeniowe
  • określenie potencjalnych możliwości współpracy z innymi przedsiębiorstwami w nurcie GOZ
  • określenie harmonogramu działań i strategii wdrożenia GOZ
  • przedstawienie rekomendacji dalszych działań umożliwiających skuteczne wdrożenie GOZ.

Z projektu skorzysta Polska Korporacja Recyklingu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, dla której przygotowany zostanie model biznesowy GOZ-transformacji, dzięki któremu spółka podejmie działania w kierunku wdrażania rozwiązań z zakresu GOZ. Dodatkowo z wdrażanych rozwiązań będą korzystać klienci firmy.

Rezultatem projektu będzie model biznesowy GOZ-transformacji tj. model funkcjonowania w oparciu o założenia GOZ, który będzie obejmował analizę całego przedsiębiorstwa jak również zawarte będą w nim możliwości wdrożenia rozwiązań w zakresie GOZ w całej działalności PKR.

Wartość projektu: 82 781,00 PLN
Wysokość wkładu Funduszy Europejskich: 82 781,00 PLN

Gospodarka o Obiegu Zamkniętym to podejście, które promuje maksymalne wykorzystanie zasobów, minimalizację odpadów oraz ich ponowne wykorzystanie w procesach produkcyjnych. Nasza firma, zgodnie z tą ideą, dąży do wprowadzenia zrównoważonych praktyk, które nie tylko zmniejszą nasz ślad węglowy, ale także przyczynią się do tworzenia bardziej ekologicznej przyszłości.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie
stopka
pkr,tuv klaster odpadowy, krajowy klaster kluczowy

Logo TUV NORD Polska Sp. z o.o. potwierdza, że organizacja posiada wdrożone i certyfikowane: System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015, System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015 oraz System Zarządzania Jakością – Utrata Statusu Odpadu, a także System Certyfikacji KZR INiG. Jest to globalny systemem certyfikacji, który wdrożył zbiór wymagań, które muszą być spełnione, aby produkcja biopaliw mogła być uznana za zgodną z kryteriami zrównoważonego rozwoju.
Logo EMAS potwierdza, że Polska Korporacja Recyklingu ma wdrożony i certyfikowany Europejski System Zarządzania Środowiskowego EMAS (nr certyfikatu PL 2.06-004-82)

* - Polska Korporacja Recyklingu jest członkiem Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu - Krajowego Klastra Kluczowego.
KNR Green to certyfikat który potwierdza zgodność z wymaganiami prawnymi i jakościowymi stawianymi przez rynek surowców wtórnych
RecyClass Recycling Process Certificate potwierdza pochodzenie regranulatów powstałych w procesie recyklingu tworzyw sztucznych.
Program jest zgodny z wymogami norm EN 15343:2007 i ISO 22095:2020. Certyfikat umożliwia identyfikowalność jakości tworzyw sztucznych, dla produktów powstałych w procesie recyklingu, poprzez transparentność pochodzenia polimerów ze strumienia po-użytkowych odpadów ZSEiE, przetwarzanych zgodnie z wymaganiami określonymi w programie.